26.11.2019

 

 

Datafox alustas koostööd maailma juhtiva identiteedi- ja juurdepääsuhalduse lahenduste (IAM) ning priviligeeritud kasutajate juurdepääsuhalduse lahenduste (PAM) tootjaga Thycotic. Thycotic lahendused kaitsevad ettevõtteid ja nende infosüsteeme üha sagedasemaks muutvate küberrünnakute eest, pakkudes  mitmeid innovaatilisi tehnoloogiaid ja tööriistu erinevat laadi priviligeeritud juurdepääsuõiguste turvaliseks ja mugavaks keskseks halduseks:

 

 

 

„Secret Server“

Priviligeeritud juurdepääsude haldusvahend ja võimas tööriist priviligeeritud paroolide- ning kasutajakontode turvaliseks keskseks haldamiseks igas suuruses asutustele ja ettevõtetele;

 

„Privilege Manager“

Vähem kriitiliste kasutajakontode- ning rakenduste juurdepääsude keskne haldusvahend õiguste turvaliseks haldamiseks, ohtude ennetamiseks ning rakenduste kasutuse kontrolliks (app whitelisting, greylisting, blacklisting).

 

„Privilege Behavior Analytics“

Priviligeeritud kasutajate käitumise analüüsivahend, innovaatiline ning masinõppe algoritme kasutav tööriist, mis integreerub privilegeeritud juurdepääsuhalduslahendusega. Lahendus võimaldab reaalajas automaatset privilegeeritud konto kuritarvitamisele viitavate kahtlaste käitumiste tuvastamist ja nendest teavitamist.

Lisainfo: https://thycotic.com/

 

 

Võta ühendust:

 

 

Risto Kiilberg
+372 51 118 87
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.