X
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST
 

Mida kliendid ütlevad

PRIIT NIRGI

Teenindusjuht, KAFO OÜ

KAFO IT väljakutseks on seni olnud erineva profiiliga töökohad. Kõik kasutajad ei vaja kontoritarkvara tervikpaketti või spetsiaaltarkvara. Meie IT partneri Datafoxi pakutud Office 365 kuupõhise ostumudeli valik andis meile just selle paindlikkuse, nagu kiiresti muutuvate vajaduste rahuldamiseks meil tarvis läheb. Võtame vajalikke teenuseid kasutusele vastavalt vajadusele ning maksame ainult kasutatud päevade eest.’

Oliver Ahlberg

Chief Operating Officer, Skeleton Technologies

Office365 on kasvanud koos meie ettevõttega. Meie IT töökohad on väga erineva profiiliga ning paiknevad tänaseks üle maailma. Turvaline ligipääs ettevõtte andmetele peab olema tagatud sõltumata kasutaja seadmest, ajast ja asukohast. Office365 pilveteenused on siinkohal meile suureks abiks, võimaldades operatiivselt sisse viia muudatusi, mis on seotud kasutajate arvu või tööprotsesside muutustega. Seejuures maksame vaid selle eest, mida reaalselt kasutame.

Tarvo Lindma

Vandeadvokaat, Supremia

Advokaadibüroo Supremia eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetseid õigusteenuseid. Meie ja meie klientide jaoks on väga oluline, et meie büroo IT toimiks ning klientide andmed oleksid hoitud turvaliselt. Seetõttu sobib meile ning me kasutame Office365 pilvekontori lahendust, mis vastab maailma juhtivatele turvastandarditele ning mille tehniline ülesehitus on täielikult tagatud teenusepakkuja poolt.