Võta julgelt ühendust ja leiame koos parima lahenduse!

Andmekeskused/ serverikeskused

VIRTUAALSERVERID JA SERVERSÜSTEEMID

Suur osa serverikeskustest töötab täna virtuaalserverite platvormil, mis tagab lihtsama ja soodsama halduse, suurendab töökindlust ja andmete kaitset. Datafox omab pikaajalist kogemust virtuaalserverite lahendustega ja on usaldusväärne partner teie serveripargi uuendamisel, laiendamisel või virtualiseerimisel.
Lahendused: VMware, Microsoft, IBM/Lenovo, Fujitsu, HPE

 

ANDMEHOIDLAD

Kesksed andmehoidlasüsteemid tagavad andmete turvalise säilimise, kiire töötlemise ja efektiivse haldamise ühes või mitmes asukohas. Datafox meeskond tunneb erinevaid kaasaegseid andmehoidla tehnoloogiaid (sh. all FLASH ja tarkvarapõhised lahendused) ja omab pikajalist praktilist kogemust andmehoidlatega. Planeerime teie ettevõttele sobiva funktsionaalusega ja suurusega lahenduse ning integreerime olemasoleva IT süsteemidega.
Andmehoidlalahendused: Dell EMC, Lenovo, VMware Virtual SAN, Fujitsu, HPE

 

VARUNDUSLAHENDUSED

Ettevõtete andmete varundamine on olulise tähtsusega. Andmete varukopeerimise käigus kopeeritakse andmed regulaarselt tööjaamadest, failiserveritest, andmebaasidest, virtuaalserveritest eraldiseisvasse varunduskeskkonda. Planeerimata rikke või andmete kustutamise korral on teil võimalik varukoopiast taastada süsteemide töö või soovitud andmete seis. Töötav varukoopialahendus kaitseb andmekaost tekkivate äririskide eest. Datafox varunduslahenduste komponendid: erinevad varundustarvarad, kõvakettapõhised varundusseadmed, lindiseadmed, andmete varundamine teenusena ja pilvevarundus.
Varunduslahendused: Dell EMC Avamar, Dell EMC Networker, Dell EMC Data Domain, Dell EMC Mozy, Veeam, Druva, Azure, Datafox Cloud

 

ARHIVEERIMINE

Enamikes ettevõtetes on sama info (e-kirjad, failid, MS Sharepoint dokumendid jms.) salvestatud IT süsteemidest mitmekordselt. Suurt osa infot, mida operatiivselt ei kasutata, hoitakse peasüsteemides, mis koormab ja aeglustab IT süsteeme. Datafox arhiveerimislahendused lubavad määratleda andmete tüübi, kasutajate ja kasutustiheduse alusel, kuidas, kus ja kui kaua andmeid säilitatakse. Arhiveerimislahendus automatiseerib andmete haldamist, säästab salvestuspinda ja kiirendab varukopeerimist, kaitseb andmeid lubamatu kustutamiste eest ja garanteerib vastavuse seaduste ja regulatsioonidega.

 

ÄRIRAKENDUSED ja PLATVORMID

Datafox IT lahendused on sobivad erinevate ärirakenduste tööks: raamatupidamistarkvara, andmebaasid, ERP lahendused (logistika, tootmine, ladu, müük), andmelaod, personalisüsteemid, eritarkvarad ja arendus- ja testkeskkonnad. Datafox tagab teie ärisüsteemide töökindluse, kiiruse ja andmete kaitse.
Ärirakendused ja platvormid: MS Server, MS SQL, MS Exchange, Office 365, MS SharePoint Server, IBM DB2, Linux, VMware vSphere ja Microsoft Hyper-V, Microsoft Azure

 

AVARIITAASTE

Avariitaaste lahendused maandavad äririske ja tagavad IT süsteemide töö jätkumise rikete, turvaaukude, inimlike vigade ja tule, vee jm. õnnetuste korral. Datafox IT lahendused ja teenused tagavad IT süsteemide katkestuseta töö võimalike rikete vms. korral. Datafox Cloud

 

Turvalisus

Cryptolocker, pahavara, viirused, DDos ja muud rünnakud ettevõtte IT taristu vastu on muutunud tänapäeval normiks. Samuti on aja jooksul IT lahendused muutunud keerulisemaks – traditsioonilised keskkonnad on asendunud virtuaalsete ning tarkvarapõhiste lahendustega ja nende haldus on sageli küllalt kompleksne. Muutunud on ka kasutusharjumused – infot liigub väljaspool organisatsiooni rohkem kui kunagi varem (sageli paikneb pilves) ning kasutajad töötavad ühe enam väljaspool kontorit. Kõik see loob uued ootused ka ettevõtte IT ja andmete turvalisusele. Datafox hoiab Teie IT ja andmete turvalisuse lihtsana, pakkudes koostöös maailma tunnustatud IT turvalisuse lahenduste pakkuja Sophosega terviklikku IT taristu turvalisuse kaitset – olgu see siis teie ettevõtte võrk, serverid või kasutajate lõppseadmed. Kõik-ühes UTM (Unified Threat Management) tulemüürid, turvalised Wifi lahendused, lõppkasutajate seadmete (arvutid, mobiilid, tahvlid) turvalisus koos viirusetõrjega, andmete krüpteerimine, Security Heartbeat on vaid mõned märksõnad. IT taristu poolelt on tagatud kogu serverpargi, virtualiseerimiskeskkonna ja andmesalvestusseadmete turvalisus. Ja kõik eelnevalt mainitud komponendid ei toimi omaette, vaid ühtse tervikliku läbipõimitud IT turvalisuse lahendusena.

Tutvu lähemalt Datafox IT Security kontseptsiooniga!

Küsi lisa: Raido Vahi, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Võrk + WIFI

Datafox teeb koostööd juhtivate võrguseadmete tootjatega ja võrguteenuste pakkujatega. Pakume kontori lokaalvõrkude (LAN), virtuaal privaatvõrkude (VPN), traadita ning serverikeskuste võrgulahendusi. Võrgulahenduste oluliseks komponentideks on turvalisus: tulemüür, UTM, viirusetõrje, krüpteeritud andmeliiklus. Datafox võrgu- ja turvalahendused ühendavad teie serverikeskuse, kontorivõrgu, pilvekontori ühtseks, töötavaks ja turvaliseks tervikuks.
Võrk + WIFI: VMware NSX, HPE, Sophos, Cisco, Brocade, Dell, Ubiquiti Networks, ARUBA.

Kommunikatsioon

Kommunikatsioonilahendused on loogiline osa kogu ettevõtte IT vajadustest. Olgu selleks siis klassikaline IP lauatelefon, mõni nõudlikum kõnekeskuse- või kõnesalvestuslahendus või keerukam Unified Communications lahendus.
Kommunikatsioonilahendused: innovaphone, Voxtron, Zendesk.

Kõikidel juhtudel saab Datafox’ist abi. Loe lisaks siit või kontakteeru Tarmo Reineberg, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Pilv

IT pilvelahendused on täna juba standard. Datafox pakub teile parima IT pilveteenuse arvestades teie ettevõtte äriprotsesside olemust, IT lõppkasutajate harjumusi, infoturbe ning talitluspidevuse nõudmisi jpm. Datafox on teie pilvelahenduse partner alates lahenduse valikust, juurustusest ja hilisema halduseni. Pakume teie organisatsiooni jaoks sobivaima pilveteenuste koosluse erinevate pilvekontseptsioonide seast – privaatpilv, avalik pilv või erinevad hübriidpilve lahendused.
Pakume valikut maailma juhtivate pilveteenuste seast: Office365, Windows Azure, VMWare VCloud, Veeam Cloud, Druva InSync Cloud, Datafox Cloud, Amazon Web Services jne.

VMware andmekeskust on võimalik laiedada eri pilveplatvormidele. Lisaks on võimalik VMware Multi-Cloud lahendusega hallata oma IT teenuseid eri pilvepakkujate (AWS, Azure) vahel.

Loe lisaks siit või kontakteeru Kristjan Ok, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Arvutid ja nutitöökohad

Arvutid ja nutiseadmed on kasutajatele ärikriitliseks „aknaks“ IT rakenduste ja IT pilveteenuste juurde. Datafoxi nutitöökoha lahendused sisaldavad kõike vajalikku: sobivate seadmete valikut, viirusetõrjet, andmete varundamist, standard- ja eritarkvara installeerimist, andmete ümberkopeerimist, eriseadmetega ühendamist, kaughaldust, hilisemat kasutajatuge. Lisaks standardsete kontoritöökohtadele tegeleme ka kaugtöö- ja mobiilsete töökohtade ning kõnekeskuste lahendustega.
Arvutid ja nutitöökohad: Lenovo, Fujitsu, Dell, Airwatch, Druva, Office 365, MS Office, Google Business, Mozy, Fusion Pro, Workstation Pro.

Võta julgelt ühendust & küsi lisainfot