Tarkvara arendusteenused

Integreerimine

Kliendi vajadustele kohandatav integreerimisplatvorm Zenpbx võimaldab liidestada erinevaid infosüsteeme kandmaks andmeid ühest süsteemist teise. Platvorm sai oma nime esimestest projektidest, mille puhul oli vaja telefonisüsteemides (PBX) toimuva info kajastamine Zendesk’i klienditeenindusplatvormil. See on aga ainult üks võimalik kasutusvaldkond. Vägagi mõõdukate arenduskuludega on võimalik liidestada teisi süsteeme. Pange meid proovile!

Protsesside digitaliseerimine

Töövooge ja tegevusi hallata aitav Simpledesk on lihtsasti sõltuvalt kliendi vajadustest edasi arendatav platvorm, mis võimaldab nii mõnegi sageli excelis elava ettevõtte töövoo digitaliseerida, pakkuda lõppklientidele iseteenindamise võimalust, aruandlust jpm.  


Loe ka artikleid:
,,Kohtutäituribüroo Andrei Krek võttis kasutusele meie loodud rakenduse Simpledsk"

,,Excel ei kao kuhugile, aga töövoo juhtimine peaks olema veebipõhine"

Arendusprojektid

Juhul, kui tekib vajadus täiesti uue lahenduse ja/või nutiäpi järele, saame pakkuda nii ainult tarkvaraarendustööd kui ka kogu projekti läbiviimist alates vajaduste spetsifitseerimisest ja lõpetades teostusega.

Technology stack

JavaScript

JavaScript

PHP

PHP

nginx

nginx

Node.js

Node.js

Spring-Boot

Spring-Boot

HTML5

HTML5

Apache Tomcat

Apache Tomcat

Scala

Scala

Ruby

Ruby

React Native

React Native

Blockbone.js

Blockbone.js

Swift

Swift

MariaDB

MariaDB

Redux.js

Redux.js

MongoDB

MongoDB

Java

Java

AngularJS

AngularJS

Python

Python

Tööjõurent

Soovite oma meeskonda lisaarendusjõudu või on puudu mõnest spetsiifilisest oskusest, mida ei ole otstarbekas või on keeruline värvata? Sellisel juhul tasub kaaluda renditööjõu kasutamist. Leiame teile nädala jooksul sobivad kandidaadid Valgevenest, Poolast, Ukrainast.

Võta julgelt ühendust ja küsi lisainfot