Tarkvara arendusteenused

Mida me pakume

Mobiilirakenduste arendamine

Mobiilirakendused on tõestanud end lahendustena erinevates olukordades. 2016. aastal globaalne mobiilirakenduste poolt genereeritud käive oli 88 miljardit dollarit, 2020. aastaks prognoositakse 189 miljardit, ehk umbes 114% kasvu.

Backendi arendus

Tarkvara kõige olulisem tükk on tavaliselt kasutaja jaoks nähtamatu – see on backend. Meie eesmärk on arendada seda, kõige tähtsamat komponenti hoolikalt, tagades kõrge kvaliteet.

Protsesside automatiseerimine ning tarkvara komponentide integreerimine

Oma äriprotsesside realiseerimiseks kasutavad ettevõtted enamasti erinevaid tarkvara “tükke”. Näiteks - Office 365, Sharepoint, Jira, Confluence. Tihtilugu andmeid kopeeritakse erinevate rakenduste vahel käsitsi, see muudab protsessi aeglaseks ning inimfaktor suurendab võimalust vigadeks. Me aitame integreerida need erinevad tarkvaratükid ning tänu sellele automatiseerime protsessid, mis muidu oleks tehtud käsitsi.

Rakenduste konteineriseerimine

Rakenduste enda koodi jaoks on versioonihaldus juba kaua aega standard. Mis puudutab aga infrastruktuuri, siis see tuleb reeglina alati nullist manuaalselt üles ehitada ning on seetõttu aeganõudev. Konteineriseerimine on tehnoloogia, kus ka infrastruktuure, nagu näiteks andmebaasid, rakendusserverid, veebiserverid jne konfiguratsioone hallatakse koodina. Selline lähenemine vähendab halduskulusid ja teeb arenduskeskkonna lihtsasti skaleeritavaks.

Küberturvalisus

43% küberrünnakutest on suunatud väikeettevõtetele. Me aitame analüüsida Teie süsteemide turvalisust ning üles seada tegevusplaani võimalike ohtude ennetamiseks. 

Big Data

Andmeid nimetatakse piltlikult inglise keeles uueks õliks. Maailma 6 kõige väärtuslikumat firmad baseeruvad andmetel ning selle töötlusel.

Managed Service

Me osaleme kogu arendusprotsessis - alates ideest, läbi koodi kirjutamise, kuni teenuse halduseni. Nii et meie kliendid saavad keskenduda oma põhitegevustele.

Technology stack

JavaScript

JavaScript

PHP

PHP

nginx

nginx

Node.js

Node.js

Spring-Boot

Spring-Boot

HTML5

HTML5

Apache Tomcat

Apache Tomcat

Scala

Scala

Ruby

Ruby

React Native

React Native

Blockbone.js

Blockbone.js

Swift

Swift

MariaDB

MariaDB

Redux.js

Redux.js

MongoDB

MongoDB

Java

Java

AngularJS

AngularJS

Python

Python

Võta ühendust

Võta julgelt ühendust ja küsi lisainfot
Teie E-post
Teie Täisnimi
Teie Sõnum