Vana head Veeam Backup And Replication varundustarkvara on nüüd võimalik kasutada veelgi laiema funktsionaalsusega, võimaldades oma andmekeskusesse varundatud virtuaalserverid lihtsasti  täiendavalt liigutada varuasukohta Datafoxi kõrg-käideldavas andmekeskuses. Lahendus võimaldab märkimisväärsete investeeringuteta vähendada riske, mis seotud andmete hävimisega ühes asukohas.

Kellele ja milleks? 

Enamasti mõtlevad vähesed sellele, mis saab minu organisatsioonist siis kui andmed põhiasukohas täielikult hävivad. Sageli võib see tähendada organisatsiooni töö halvamist mõneks ajaks või isegi jäädavalt. Äri operatiivse toimimise tagamiseks ei piisa täna enam sellest kui andmed mingi ajaperioodi tagant kirjutada linti ning see viia kuskile teise linna otsa. See on ka põhjus, miks üha enam otsitakse töökindlamaid alternatiive, kuidas operatiivselt oleks võimalik taastada süsteemide konfiguratsioon tervikuna. Seni on see olnud arvestatav väljakutse – võrk, suured andmemahud, piiratud ressursid varuasukoha välja ehitamiseks ja haldamiseks jne.


Veeam Cloud Connect on siinkohal kahtlemata üks kulu-efektiivsemaid lahendusi andmete varuasukohaga seotud väljakutsete lahendamisel. Teenus võimaldab varuasukoha välja ehitamisega seotud kulutusi oluliselt kokku hoida - lihtsalt vali omale Veeam Cloud & Service Provider teenusepakkujaks Datafox ja liiguta oma ettevõtte virtuaalserverid pakutavasse keskkonda, kust saad vajadusel oma organisatsiooni tööks vajalikud teenused operatiivselt taastada.

Kuidas töötab?


Mida on vaja muuta kliendi keskkonnas? Mitte midagi - see ongi asja võlu. Veeam Cloud Connect funktsionaalsus võimaldab olemasolevasse või loodavasse Veeam varunduskeskkonda integreerida Veeam Cloud & Service Provider teenusepakkuja varunduskeskkonna pilveruumi (Cloud Repositories):

  1. Lihtsalt lisa teenusepakkuja („Add Service Provider”) Datafox ja sisesta meie poolt edastatud ligipääsuandmed;

  2. Datafoxi cloud repository ilmub Sinu Veeam keskkonda;

 

 Veeam Cloud Connect

 

Nii lihtne see ongi! Pole vaja luua VPN ühendust ega täiendavat konsooli. Pilveruum (Cloud repository) toimib sarnaselt kohalikule, kuid ühe suure erinevusega – server on võimalik kiiresti tööle saada ka siis kui primaarne asukoht on kadunud. Seejuures on Veeam pilveruum samaväärse konfidentsiaalsuse tasemega, mis kohalik andmeruum, sest võimaldab ligipääsuõiguseid vaid konkreetsele kliendile.


Veeam Cloud Connecti puhul luuakse turvaline ühendus kliendi ja teenusepakkuja asukohtade vahel üle internetiühenduse, kasutades määratletud TCP porte, mis on kaitstud SSL krüpteeringuga. See on võimalik tänu lahenduse komponendile Cloud Gateway, mis liigutab andmevarunduse liikluse SSL tunnelisse.

 

 

Veeam Cloud Connect

Hinnastamine ja litsenseerimine

 

Veeam Cloud Connect funktsionaalsus on tasuta. Täna sisaldub alates versioonidest Veeam Availability Suite™ v8, Veeam Backup & Replication™ v8, ja Veeam Backup Essentials™ v8 ning täiendavat litsentsi ei ole vaja. Vali vaid teenusepakkujaks Datafox ning teenus töötab. Tasuda tuleb vaid varundatavate virtuaalmasinate arvu ning andmete kogumahu põhiselt. 1GB varundatavate andmete maksumus algab 0,05 EUR-st. Klientidel, kellel täna puudub kohalik Veeam varundustarkvara, saavad seda teenuse raames ka rentida varundatavate virtuaalmasinate põhiselt.  

 

 

Küsi lisainfot ja tasuta prooviteenust:

 

Kristjan Ok 

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. | Tel: +372 56 484 030